Temizlik işçisiydi şimdi Belediye Başkanlığı’na Vekâlet ediyor

4
Memleketi Erzurum’a giden Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz’un yerine Belediye Meclis Üyesi Muhammer Patan vekalet ediyor.
HABER MERKEZİ
Memleketi Erzurum’a giden Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz’un yerine Belediye Meclis Üyesi Muhammer Patan vekalet ediyor.
Demirköy Belediyesine 1993 yılında temizlik görevlisi olarak giren Patan, 2010 yılında emekli oldu. 30 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Belediye Meclis Üyesi seçildi. Demirköy Belediye Başkan’ı Muhlis Yavuz’un memleketi Erzurum’a ziyaret amaçlı olarak gitmesi üzerine Belediye Başkanlığı’na geçici olarak vekâleten görevlendirildi.
Demirköy için her türlü görevi yapmaya hazır olduğunu belirten Muammer Patan; “Eski mesai arkadaşlarımla görev yapmak güzel bir duygu. Başkanımızın başlatmış olduğu projeleri kendisi gelene kadar aksatmadan devam ettireceğim. Belediyemizde şuan mahalle aralarındaki yol çalışmaları, Demirköy Asri Mezarlığı’nın temizlenme çalışmaları devam ediyor. Başkanımızın eksikliğini hissettirmemeye çalışıyoruz. Belediyenin yapması gereken görevleri hiçbir şekilde aksatmıyoruz. Sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz” dedi.
Başkan Muhlis Yavuz’un 16 Haziran 2014 Pazartesi günü resmi görevine yeniden döneceği öğrenildi. (Gülcan Kutlu)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here