Temel atma müjdesi nihayet geldi Tarih net değil

6
Geçtiğimiz aylarda ihalesi TOKİ tarafından alınan Babaeski Devlet Hastanesinin temelini atmak için artık gün sayılmaya başlandı.
HABER MERKEZİ
Babaeski’ye yapılması planlanan 100 Yataklı Devlet Hastanesinin ihalesini TOKİ almıştı.  Başbakan Erdoğan’ın isteği üzerine Amerika’da olan  Milletvekili Şenol Gürşan yolculuk öncesi köşe yazarımız Özkan Başaran’a yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Amerika dönüşü ilk işim Babaeski’de yapılması planlanan 100 yataklı Hastanenin temelini atmaktır. İhalesini TOKİ’nin aldığı Hastane’min temelini bir an önce atmak için en az ben de Babaeski Halkı kadar heyecanlıyım. 
İlk kazmayı vurduktan sonra bir yılı bulmadan Hastane’nin yapımının biteceğini söylüyorlar. Babaeski Devlet Hastanesi’nin bir an önce Hizmete girmesi için yapım aşamasında devamlı takip edeceğim. Babaeski Halkı hiç üzülmesin temel atmak için artık ayları değil günleri sayıyoruz “dedi.
Geçtiğimiz gün, Hastane temelinin atılacağı yerde son ölçümlerin de yapıldığını, ayrıca hafriyat için Babaeski’den Dozer ve iş makinaları arandığını yönündeki duyumlar; Yapımı planlanan Babaeski Devlet Hastane temelinin atılmasına artık gün sayıldığı yorumlarını da doğrulamış oluyor. (öb)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here