TEKZEN Express Lüleburgaz Mağazası hizmete açıldı

36
Türkiye’nin ilk yapı Marketlerinden olan Tekzen’in Lüleburgaz Exspress Mağazası, 30 Ocak 2010 Cumartesi günü düzenlenen görkemli törenle hizmete açıldı.

Lüleburgaz

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Girgin’in Lüleburgaz bölgesine ayrı bir önem verdiğini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Şener Bilge, ilginin devam etmesi durumunda Lüleburgaz’da ikinci mağazalarını da açabileceklerini söyledi.
Bilge; “Çorlu, Silivri ve Tekira Mağazalarımıza Lüleburgaz halkının yoğun talepleri oldu. “Neden Lüleburgaz’a mağaza açmıyorsunuz da bizleri buralara alış-veriş için getirtiyorsunuz?” şeklinde talepler gelince bizlerde Lüleburgaz’da bir Express Mağaza açmak için kolları sıvadık. Türkiye’nin ilk ve tek Türk Sermayeli yapı marketi olarak toplam 48 mağazamızdan birini de Lüleburgaz halkına hizmet vermek adına açtık. Programımız dâhilinde bu yıl mağaza sayılarımızı artmak yer alıyor” dedi.
Açılışı yapılan Express Mağazada; Sıhhi Tesisat, Elektrik Aletleri, Mobilya, Ev Tekstili, Boya ve Halı gibi geniş yelpazede halka sunulan ürünlerin fiyatları konusunda da rakipsiz olduklarını vurgulayan Bilge, tüm Lüleburgazlıları kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri görmeleri için Murat Hüdavendigar Caddesi’ndeki mağazalarına davet etti. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here