“Tekrar hak ettiğiniz yere geldiniz”

15
* Eğitim İş Kırklareli Şubesi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Eğitim-İş Kırklareli Şube Başkanı Hayri Girgin, Eğitim İş Kırklareli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve İş Yeri Temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu’yu parti binasında ziyaret etti.
15 Haziran 2012 Cuma günü saat 11.00’da yapılan ziyarette, Eğitim-İş Kırklareli Şube Başkanı Girgin, Gündoğdu’nun tekrar İl Başkanı olarak görev yapmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi;
“ Genel Merkez tarafından talihsizce görevden ansızın alındınız. Yapılan seçimde tekrar adaylığınızı koyarak hak ettiğiz ve layığıyla görevini yaptığınız İl Başkanlığı’na tekrar seçildiniz. Sevgi ve saygıya laik birisisiniz. Yeri geldi biz sizin yeri geldi siz bizim yanımızda her zaman olduğunu ve olmaya devam edeceğiz. Eğitim-İş Kırklareli Şubesi olarak tekrar göreve geldiğinizden büyük bir mutluluk duyar görevinizde başarılar dileriz” dedi. 
* CHP emekçiden yana bir parti olarak her daim haklı davanızda yanınızda
Eğitim-İş Kırklareli Şube Başkanı Hayri Girgin’in konuşmasının ardından konuşan CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu CHP olarak her zaman emekçi vatandaşların haklı davalarında yanında olacaklarını belirterek şunları söyledi;
“CHP olarak her zaman emekçi vatandaşlarımızın haklı davalarında yanında olup desteklemeye devam edeceğiz.  03 Haziran 2012 Pazar günü yapılan İl Başkanlığı seçiminde her zaman CHP yakışır bir kongre oldu. Önümüzdeki süreç artık Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) kurtulma sürecidir. Yerel Seçimler’de İl ve İlçeleri tekrar alarak AK Parti’nin elinde bulunan yerleri de alacağız. Bu süre zarfından Eğitim-İş Kırklareli Şubesi olarak desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret basına kapalı olarak devam etti. (ş) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here