Teknoloji ve Tasarım sergisi açıldı

50
Kırklareli Hamdi Helvacıoğlu İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım dersi öğretmeni Oral Tan önderliğinde, öğrenciler tarafından Teknoloji ve Tasarım sergisi açıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Hamdi Helvacıoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından Teknoloji ve Tasarım sergisi açıldı. Teknoloji ve Tasarım dersi öğretmeni Oral Tan önderliğinde yapılan sergi açılışını Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Yalçın gerçekleştirdi.
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Özdil’in de katılımıyla açılan sergi İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, tarafından beğeni topladı.
Tek tek bütün tasarımlara bakan Yalçın, en çok ilgili boy şemsiyesine gösterdi.
Hamdi Helvacıoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Hüdai Akgün, öğrencilerin sene başından bu yana gördükleri teknoloji ve tasarım dersinde yaratıcılıklarını hayal güçlerini ortaya koydukları ürünlerin sergilendiğini belirtti.
Akgün; “Çocukların sene başından bu yana Teknoloji ve Tasarım dersinde bilgi, beceri ve yaratıcılıklarını geliştirerek yaptıkları ürünleri çok beğendik. Bize basit gelebilir ama onlar için çok ulaşılması zor olan eserler yapmışlar. Bende hoşuma giden ve ilginç tasarımlar gördüm. Öğrencilerimle gurur duyuyorum ve hepsi pırıl pırıl çocuklar” dedi.
26 Nisan 2011 Salı günü saat 10.30’da açılan Teknoloji ve Tasarım Sergisi akşam saatlerine kadar sürdü. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.