Teknik Direktör Erdem, Kırklarelispor’la nikah tazeledi

4
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Teknik Direktörü Bilgin Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri ortaya çıkan asılsız haberler karşısında 11 Haziran 2010 Cuma günü saat 16.00’da Kulüp binasında 3 yıllık sözleşme yeniledi.

HABER MERKEZİ

Kulüp Binasında yapılan sözleşme yenilemesinde Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Topuz ve Genel Kaptan Bahadır Sucuoğlu’da katıldı.
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem’in Kırklarelispor’dan ayrılacağı başka takımlarla anlaştığı dedikoduları ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine ortaya çıkan haberlerin gerçek olmadığının ispatı için 2 yıldır emek erdiği Kırklarelisporla 3 yıl sözleşme imzaladı.
Teknik Direktör Bilgin Erdem ortaya atılan laflar, çıkan dedikodular ve asılsız haberlerin gerçek olmadığını belirterek;
“2 yıldır bu kulüpte emek veriyorum ve artık 3 yıl daha beraberiz. Kimsenin merakı olmasın. Ligde söz sahibi olmak istiyoruz ve gerçekten iyi bir takım kurmak istiyoruz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bu yılki ilk hedefimiz Kırklareli seyircisine iyi bir takım seyrettirmek istiyoruz. Onun için bu gün sadece benim anlaşmamı sağladık bu günden itibaren de transfer çalışmalarımızı hızlandırıp biran önce hedeflediğimiz futbolculara kavuşmak istiyoruz. Onun için Transfer Komitesi olsun, Başkanımız olsun, Yönetim Kurulumuz olsun çalışmalarımızı zaten şampiyon olduktan 1 gün sonra devam etmeye başladık. Bu doğrultuda da bu günden itibaren devam edecek” dedi.
Bilgin Erdem ayrıca sözleşmede anlaşma ücretini açıklamayacağını ilk olarak para değil gönül işi olduğunu söyledi.
* “Bombaları tek tek patlatacağız”
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem imzaladıkları sözleşmenden sonra transfer bombalarını tek tek patlatacağını belirtti. 1., 2. ve 3. Lig’de oynayan futbolcularla ilgilendiklerini, 25 Haziran-05 Temmuz arasında 1 haftalık kamp mukabilinde seçmeler yapacağını açıkladı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here