Teknik Bilimler MYO’da Proje Hazırlıkları başladı

46
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Trakya Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları’ndan yararlanarak teknik altyapısını güçlendirmek üzere çalışmalara başladığını duyurdu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Trakya Kalkınma Ajansı Mali Destek Programları’ndan yararlanarak teknik altyapısını güçlendirmek üzere çalışmalara başladığını duyurdu. Teknik Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Bahtiyar Dursun Ajansın 2015 Yılı Proje Teklif Çağrısı’na yönelik bir proje hazırlığı içerisine girdiklerini belirtti. 
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik olarak açılan ve “Önce İnsan” sloganıyla lanse edilen Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı’nın ilk taliplilerinden biri Kırklareli Üniversitesi oldu. Teknik Bilimler MYO’dan verilen bilgilere göre Kırklareli Karahıdır Mahallesi’nde konuşlanmış olan ve Kırklareli Üniversitesi’nin en köklü akademik birimi olarak bilinen Teknik Bilimler MYO, adı geçen program önceliklerine uygun bir proje hazırlığına başladı. Yürütücülüğünü MYO Müdürü Doç. Dr. Bahtiyar Dursun’un yapacağı ve Ercan Kurak, Sıtkı Kocaoğlu, Harun Gezici, Eray Yılmazlar ve Murat Tuna’dan oluşan beş kişilik bir öğretim görevlisi kadrosunun görev alacağı projeye ilişkin çalışmaların başladığını belirten Dursun, projenin üniversite ve sanayi işbirliğini geliştirmeye ve Kırklareli Üniversitesi’nin teknik altyapısını güçlendirmeye yönelik bir içeriğe sahip olacağını ifade etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here