Tekerlekli sandalye ile engelleri aşacak

12
* Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan “Engelli Hemşehrilerimle, Engelleri Aşacağız” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında bir engelli vatandaşa tekerlekli sandalye verildi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın ön çok önemsediği konuların başında yer alan “Engelli Hemşehrilerimle, Engelleri Aşacağız” Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında bir engelli vatandaşımızın daha engelleri aşmasına yardımcı olundu.
Tekerlekli sandalyeyi Koruköy Muhtarı Hüseyin Malkoç’a teslim eden yetkililer yaptıkları açıklamalarında şunları kaydettiler:
“Sandalyeyi kullanacak olan Adem Birol 1933 doğumlu ve Koruköy’de yaşıyor. Ailesinin ve kendisinin maddi imkânları yetersiz olduğu için bugüne kadar bir tekerlekli sandalyeye sahibi olamamış. Ama bugünden sonra; Adem Birol amcamız da evinin ve bahçesinin belirli bölgelerinde rahatça kendi başına dolaşabilecek. Rahatsızlığı sebebiyle Koruköy Muhtarı Hüseyin Malçok’un teslim aldığı sandalye umarız Adem amcamıza umut, mutluluk olur.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here