Tekdal; “Saadet Partisi, mevcut sağduyunun en ideal partisidir”

9
Tekdal; “Saadet Partisi, mevcut sağduyunun en ideal partisidir”

Kapatılan Refah Partisi’nin kurucu üyeleri arasında bulunan ve Genel Başkanlığı görevini üstlenen, 20. Dönem Ankara Milletvekilliği de yapan Saadet Partisi Genel Idare Kurul Üyesi Ahmet Tekdal, dün Kırklareli’deydi. Ilimizde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Tekdal, Önadım Medya Grubu’nun da konuğu oldu. Medya Grubumuz’un sahibesi Öznur Tüzün ile görüşen Tekdal, Saadet Partisi’nn mevcut sağduyunun en ideal partisi olduğunu söyledi.

Ziyarete; SP Il Başkanı Murat Hızır, Il Müfettişi Ali Yalçındağ, eski Milletvekili adayı Lüleburgaz Ilçe Başkan Yardımcısı Özay Dilber, Il Yönetim Kurulu Üyesi Ismail Ercan ve Il Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Akar da iştirak etti.

Saat 15.00’de gazetemizi ziyarete gelen heyet, Tüzün’ün konuğu oldular. Ziyaret esnasında Tekdal; “Kırklareli’ne gerçekleştirdiğimiz bu gezide, sizleri de ziyaret etmek istedik.

 Hayırlı çalışmalar diliyoruz” diyerek Saadet Partisi’nin yükselişine dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Saadet Partisi’nin mevcut sağduyunun en ideal partisi olduğunu vurgulayan Tekdal; “Yönetici seçerken gerekli hassasiyeti göstermiyoruz. Şu andaki hükümet yüzde 80 destek aldı. Peki diğer yüzde 20 ne olacak? Doğruları kabulleneceğiz, ama yanlışların da hesabını sormak zorundayız” dedi.

Hükümetin dış ilişkiler ve ekonomi politikalarını eleştiren Saadet Partisi Genel Idare Kurul Üyesi Ahmet Tekdal, özellikle fazi tehlikesine dikkat çekti.

 Yapılan özelleştirmelerin de ülkemiz için hayırlı olmadığını belirten Tekdal, Saadet Partisi’nin bu olumsuzluklar içerisinde yükselişe geçtiğini söyledi.

Hoş bir sohbet havasında geçen ziyaret daha sonra iyi dilek temennileri ile son buldu.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitiren Ahmet Tekdal, Serbest Avukatlık, Refah Partisi Kurucu Üyeliği ve Genel Başkanlığı, XX. Dönem Ankara Milletvekilliği yaptı. (Anayasasının 84.maddesi/son fıkrası hükmü gereğince milletvekilliği 22 Şubat 1998 tarihinde sona ermiştir). Evli ve 3 Çocuk babası olan Tekdal şu anda Saadet Partisi’nde Genel Idare Kurul Üyeliği’ni sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here