“Tek Yetkili Türk Sağlık-Sen”

4
* Türk Sağlık-Sen Kırklareli Şubesi, Sağlık Alanı’nda Kırklareli’de tek Yetkili Sendika olmalarını verdikleri Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı ile kutladı. Başkan Yardımcısı Cihan Pınar Kırklareli’de Tek Yetkili Sendika’nın Türk Sağlık-Sen olduğunu söyledi.
HABER MERKEZİ
Sağlık Alanı’nda yapılacak her türlü görüşmelerde tek yetkili Sendika olmaya hak kazanan Türk-Sağlık-Sen Kırklareli Şubesi bu başarılarını 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 10.00’da Paşa Cafe’de düzenledikleri Birlik ve Dayanışma Kahvaltısı ile tüm üyeleri ile paylaştı.
Düzenlenen kahvaltıya Türk Sağlık-sen Kırklareli İl Başkanı Süleyman Koçtürk rahatsızlığı dolayısıyla katılamazken; Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Genel Merkez Yetkilileri, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale İl Başkanları, MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner ile sendika üyelerini Başkan Yardımcısı Cihan Pınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri en güzel şekilde ağırladılar.
Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Çınar Pınar, 778 kayıtlı üyelerinin bulunduğunu ve bu sebeple Kırklareli’de Sağlık Alanı’nda tek Yetkili Sendikanın kendileri olduğunun müjdesini tüm üyelerle paylaştı.
Daha sonra bir konuşma gerçekleştiren Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kırklareli’de Türk Sağlık-Sen’in bu konuma gelmesinde büyük emekleri geçen başta İl Başkanı Süleyman Koçtürk olmak üzere tüm herkese teşekkür etti. Kahveci, sendikal alanda Türk Sağlık-Sen olarak her zaman sağlık alanında çalışan herkesin haklarına sonuna kadar sahip çıktıklarını ve bundan sonrada çıkacaklarını söyledi. (Savaş Eskici)   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here