“Tek Hedefimiz Galibiyet”

9
Kırklarelispor Pazar günü oynayacağı Büyük Mandıra Adaspor maçının hazırlıklarını yaptığı tek idman ile sürdürdü.

HABER MERKEZİ
 Kırklarelispor Başkanı Volkan Can Pazar günü oynanacak olan Kırklarelispor, Büyük Mandıra Adaspor maçıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;
“ Şu ana kadar oynadığımız hiçbir maçta mağlubiyet yüzü görmedik. Çok iyi bir seri yakaladık. Bu seriyi Büyük Mandıra Adaspor maçında da galibiyetle sürdürmek istiyoruz. Biz sezona namaglûp bir Kırklarelispor hedefi ile girdik. Bu sebeple Adaspor maçında da unvanımızı, liderliğimiz koruyarak sezon sonu şampiyonluk için elimizden gelen en iyisini yaparak inşallah galip geleceğiz. Takıma gelince şu an çok iyi bir hava yakaladık. Takımda moraller üst seviyede. Arkadaşlık bağları en üst noktada. Kurban Bayramı sebebi ile geçen hafta Liglere bir hafta ara verildi. Biz bu arayı en iyi şekilde değerlendirdik. Futbolcu kardeşlerimiz, teknik heyetimiz dinlenirken aynı zamanda bu süre zarfında çok çalışarak eksiklerimizi kapattık.
Pazar günü oynanacak olan maçta yine Kırklareli halkına çok iş düşüyor. Bu sezon her maçta olduğu gibi bu maçta da yüksek bir katılımla tam destek bekliyoruz. Yakaladığımız çıkışta onlarında payı gerçekten çok büyük. Bu maçta da tribünleri doldurmalarını istiyorum. Centilmence bir maç olması diliyorum. Adaspor’ada başarılar dilerim” dedi.(dy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here