TDH Babaeski’de de tabela indirdi

10
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Türkiye Genelinde olduğu gibi Babaeski’de de Tabelalarını asarak partileşme sürecinde siyasi faaliyetlerine devam ediyordu.


HABER MERKEZİ
Babaeskide de geçtiğimiz kış TDH gönüllüleri, Babaeski’de Büyük Cami Meydanı’nda, Ziraat Odası’nın karşısında ve Babaeski Gündem Gazetesi’nin bulunduğu binanın üst katında bulunan daireyi kiralayarak “TDH Babaeski İktidara Hazırlık Merkezi” yazarak tabelasını asmış örgütlenme faaliyetlerini yürütmeye başlamıştı.
Ancak TDH lideri Sarıgül, CHP Genel Başkanlığına seçilen Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülke genelinde yakaladığı rüzgârdan etkilenerek partileşmeyeceklerini ve TDH gönüllülerinin CHP’ye destek vermelerini isteyen açıklamasını da kamuoyuna deklere etmişti.
Türkiye Genelinde TDH il ve ilçe Örgütleri Tabelalarını indirerek yavaş yavaş siyasi faaliyetlerine son vermeye başlamıştı.
Bu süreç Babaeski’deki TDH iktidara hazırlık merkezi tabelasının inmesine de sebep oldu. Faaliyetlerini Babaeskide de sona erdirmiş oldu. Şu sıralarda Babaeski de faaliyet gösteren TDH gönüllüleri tabelayı çıkarmışlar ve Bina Kiralık yazısı ile de yeni sahibini bekliyor. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here