TDH, Babaeski Ilçe Başkanı Soyhan; “Iktidara hazırlık çalışmalarını süratle sürdürüyoruz”

9
TDH, Babaeski Ilçe Başkanı Soyhan; “Iktidara hazırlık çalışmalarını süratle sürdürüyoruz”

Türkiye Değişim Hareketi  (TDH) Babaeski Ilçe Başkanı Mustafa Soyhan, TDH’ nin Iktidara hazırlık çalışmalarını süratle sürdürmekte olduğunu belirtti.

Yeni Parti binasında bir basın toplantısı düzenleyen Ilçe Başkanı Mustafa Soyhan, yaptığı yazılı açıklamasında şunları söyledi.

"Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Hareketi (TDH) partileşme sürecini hızla tamamlamış, ülkemizin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde; yönetim kurulları, kadın kolları ve gençlik kolları oluşturulmuştur. Iktidara hazırlık çalışmalarını süratle sürdürmektedir. Ocak 2010 tarihi içerisinde partileşme sürecini tamamlamış olarak 50 bin kişi ile birlikte Ankara’da Içişleri Bakanlığı’na parti kuruluş dilekçesi verilecektir.

 Ilçe Başkanı Sayın Mustafa Soyhan önderliğinde örgütlenmesini tamamlayan Babaeski Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Hacı Hasan Mah. Cami Meydanı, Ziraat odası karşısındaki hizmet binasında faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır. Kuruluşundan bu yana kadar geçen kısa sürede halkımız tarafından çok büyük ilgi ile karşılanmış, üye sayısı 424’e ulaşmıştır. Halkımızın hareketimize göstermiş olduğu güvene teşekkür ediyoruz. Sosyal demokrat düşünceye sahip partimizin temel hedefi; Topluma güven veren, Ulusal uzlaşmayla halkın geleceğe umutla bakmasını sağlayan, Ayrışma yerine bütünleşmeyi getiren, Inançlara saygılı Laikliği, Üretimi, adaleti, paylaşmayı, Özgürlükleri ve demokrasiyi öne çıkaran, Kutuplaşmayı sona erdiren, Halkın ekonomik ve sosyal sorunlarını öne çıkaran, Siyaseti demokratik hale getiren ve halkla buluşturan, Ulusal birlikten yana herkesi kucaklayan, bir hareket olarak çalışmalarına devam edip, ilk seçimde iktidar olacaktır. Bu vesile ile tüm Babaeski halkına katılımlarından dolayı şükran ve sevgilerimizi sunuyor ve sevgi kazanacak diyoruz".

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here