Tayfun Erel, tespitlerini paylaştı“AYNI GEMİDEYİZ”

72
* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Tayfun Erel, gazetemize konuştu. Erel; “Bizim yarışacağımız rakipler diğer partili adaylardır. Partim kimi aday gösterir veya önseçimden kim çıkar ise yanında yürürüm. Ben çıkarsam da aynı şeyi diğer aday adaylarından beklerim” dedi
Şenol Goncagül
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Tayfun Erel, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Erel, CHP Milletvekili Aday Adayı sayısının olabildiğince fazla olması gerektiğini, bu isimler arasından seçilmelerin, hizmet kalitesinin yükseltilmesinde önemli yararlarının olacağını söyledi.
* “Rakip olabiliriz ama düşman değiliz”
CHP’li aday adaylarının, birbirleri ile değil, rakip partilerin aday adayı veya adayları ile mücadele etmeleri gerektiğinin altını çizen Erel:”Şimdi biz parti olarak önseçim yapacağız. Yapacağız diyorum ama, nasıl bir aday belirleme şekli olacağını, 15’inde göreceğiz. Elbetteki, gönlümüz önseçim yapılmasından yana. Partimiz, nasıl bir aday belirleme şekli belirlemiş olursa olsun veya kimler sıralamada yer alırlarsa alsınlar, saygı duyar ve kol kola girip, yanlarında oluruz. Burada önemli olan, kişilerin değil, partimizin menfaat ve beklentileridir. Partim, aday olarak beni belirler ve yetki verirse de, aynı şeyi diğer tüm aday adayı arkadaşlarımdan beklerim” dedi.
* “Yeşilyurt Gazetesi önemli bir yayın olur”
Yeşilyurt Gazetesi’nin el değiştirmesi ile ilgili de görüşlerini dile getiren Tayfun Erel; “Bu gazete zaten önemli bir yayın kuruluşu idi. Yeni dönemde de, çok daha iyi seviyelere geleceğini ümit ediyor ve diliyorum. Şenol Goncagül ve ekibinin, bunu başaracağına inanıyorum. Yatırımcıyı da kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.