Tatlıya Bağlama’da son gün yarın

11
* Türk Telekom, 1 Eylül 2006 tarihine kadar olan ayrıca 2007, 2008 ve 2009 yıllarına ait borçları nedeniyle sözleşmeleri iptal edilen müşterilerini 15 Haziran 2010 tarihine kadar "Tatlıya Bağlayalım" Kampanyası’ndan yararlanmaya çağırıyor.

HABER MERKEZİ
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin geçmiş yıllara ait borçlarının tahsiline yönelik "Tatlıya Bağlayalım” Kampanyası’nın yarın sona ereceğini belirten Kırklareli İl Telekom Müdürü Şükrü Şık şunları kaydetti:
“01 Eylül 2006 tarihinden önce söyleşmeleri borçları nedeniyle iptal edilen Türk Telekom müşterileri, "Tatlıya Bağlayalım” Kampanyası çerçevesinde, sağlanan avantajlı ödeme koşullarıyla borçlarını kapatarak, yeniden Sabit hat sahibi olabilecekler. Türk Telekom ayrıca 2007, 2008 ve 2009 yıllarına ait alacaklarını da kampanya kapsamına dahil etti. “Tatlıya Bağlayalım” Kampanyası’na başvurular 15 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek.
Türk Telekom kampanyaya başvuran müşterilerinin borçlarının gecikme bedeli ve reeskont faizlerinde % 90 oranında indirim yapıyor. Ayrıca masraflar tahsil edilmediği gibi vekâlet ücretlerinde de ciddi kolaylıklar sağlanıyor. “Tatlıya Bağlayalım” Kampanyası’ndan yararlanarak borcunu ödeyen Türk Telekom müşterilerinin yeni sabit telefon hattı talepleri ücretsiz olarak karşılanıyor.
Konu ile ilgili olarak: Türk Telekom ofislerinden günün her saati 444 1 444 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here