“Tarla Günü” bugün yapılacak

7
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü ve Kırklareli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü…
HABER MERKEZİ
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü ve Kırklareli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü “Plastik Seralarda Yetiştirilen Hıyar ve Kıvırcık Baş Salata Bitkileri’nin Sulama Zamanı ve Miktarının Öneminin Üreticiye Aktarılması Yayım Projesi” kapsamında “Tarla Günü” düzenliyor. 
16 Haziran 2015 Salı günü (bugün) saat 11.00’da Kırklareli Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nde aynı gün yapılacak ilk Panele konuşmacı olarak; Müdür Dr. Fatih Bakanoğulları, İl Müdürü Dr. Hakan Keçeci ve Dr. Ülviye Çebi konuşmacı olarak katılacak.
“2015 Uluslar arası Toprak Yılı” dolayısıyla T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü ‘Trakya Tarım Topraklarının Sorunları ve Çözüm Önerileri’ konulu bir panel düzenliyor. 
16 Haziran 2015 Salı günü (bugün) saat 13.30 da Kırklareli Atatürk Toprak ve Su Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nde yapılacak olan panele konuşmacı olarak; N.K.Ü. Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Beslenme Bölümü’nden Yrd. Doç. Dr. Duygu Boyraz ve Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nden Dr. Mehmet Ali Gürbüz katılacak. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here