“Tarım ve Hayvancılık ayrılamaz”

55
Babaeski Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Taşağıl Köyü Muhtarı Zafer Çevik, Müsellim Köyü Muhtarı..
HABER MERKEZİ
Babaeski Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Taşağıl Köyü Muhtarı Zafer Çevik, Müsellim Köyü Muhtarı Arif Okumuş, Kumrular Köyü Muhtarı İsmail Arabacı ve B.mandıra Köyü Hürriyet Mah. Muhtarı Ercan Göç Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’ye hayırlısı olsun ziyaretinde bulundular. 
Ziraat Odası Başkanı Şahin Arslan, Başkan Ali Dermenci’yi böyle güzel bir hizmet binasını üyelerine kazandırdığından dolayı tebrik ederek, yeni hizmet binasının üyeler ve Kırklareli hayvancılığı için hayırlısı olmasını diledi. 
Başkan Ali Dermenci’de ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek; “Çiftçilerimiz hayvancılığın yanında hayvanlarının yemlerini kendileri ürettikleri takdirde hayvancılıktan kar ettiklerini bilmektedirler. Bu nedenle Tarım ve Hayvancılık birbirinden ayrılmaz bir bütündür. Bizler aynı çatı altında, daha önceden de olduğu gibi tüm üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız. Karşılıklı fikir alışverişinde bulup, ortak projeler üreterek, birlikte hareket etmeliyiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here