TANSA Kır Lokantası’nda yaz sezonu açıldı

15
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde, kaliteli personel anlayışı ile hizmet veren ve seçkin kuruluşlar arasında yer alan Tansa A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesindeki TANSA Kır Lokantası’nda, ünü Trakya’ya yayılmış olan Ahmetbey Köftesi’ni Babaeski halkının damak zevkine sunuyor. 


HABER MERKEZİ

Babaeski Belediye Başkanlığı’nın %90 çalışanlarının, %10 hissesi ile ortak olduğu Kamu Şirketi olan TANSA Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketi’nin Genel Müdürlüğüne tecrübeli işletmeci Hüseyin Gönen getirildi.
İlçenin Fatih Caddesi, Belediye Sarayı Pasajı’nda ve Festival Alanıdaki kapalı ve açık düğün salonları, nezihi kır restoranları ile çevre il ve ilçe halkına zengin menü çeşitleri ile kaliteli hizmet veren TANSA A.Ş. piyasa şartlarına göre uyguladığı ekonomik fiyat politikası ile tercih edilen mekânların başında geliyor.
TANSA A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Gönen, yaz sezonu etkisini göstermeye başlar başlamaz düğün, nişan ve çeşitli toplantı organizasyonlarında ilçe merkezinde rotaların eğlence yerlerinde ki yazlık mekânlara yöneldiğini belirtti.
Gönen, konuşmasında daha sonra şunları kaydetti;
“Çevre İlçelerimize göre nezih bir ortama sahip İşletmemizde seçkin konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yaz sezonunun başlaması ile yeni hareketlenen piyasa şartlarına göre uyguladığımız ekonomik fiyat politikası müşterilerimizi oldukça cazip gelmektedir. Bu sezon personel sayımızı artırdık ve birde Ahmetbey Beldesi’nden ızgarada 40 yıllık meslek tecrübesi olan ünlü usta köfteci Ali Fazlım’ı, kadromuza kattık. Bundan sonra köfte yemek için Ahmetbeye gitmeye gerek yok, biz oradaki damak tadını buraya getirdik. Tabii bunun sonucunda da sezon içerisinde yoğun bir rezervasyon talebi beklemekteyiz.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here