“Takı-Tasarım Kursu”na katılanlar Sertifikalarını alıyor

12
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü
tarafından açılan “Takı-Tasarım Kursu”na katılanlar Sertifikaları’nı
alıyor.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam sanat Okulu Müdürlüğü’nde açılan kurslar, kursiyerlerin hem el becerilerinin artmasına hem de kurslardan alacakları sertifikalar ile iş bulmada bir adım önde olmalarına fayda sağlıyor.
19 Ekim 2010-10 Mart 2011 tarihleri arasında açılan öğretmenliğini Fatma Barut’un yaptığı “Takı-Tasarım (Misinalı-Çivili-Örme-Düğümlü) Kursu” sona erdi. Sona eren kursa katılan kursiyerlere hazırlanan Sertifikaları Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından veriliyor.
“Takı-Tasarım (Misinalı-Çivili-Örme-Düğümlü) Kursu”na katılan Semra Arslan, Günnur Özkök ve Bahar Soylu Sertifikalarını ilk alan kursiyerler oldu. Kursiyerlere sertifikalarını Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Erbil Zaralı ve Ali Bekar verdi.
Kursiyerlerden Semra Arslan; “Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan kurslara vakit buldukça katılmaya çalışıyorum. Bu kurslarda hem arkadaşlık bağları kuvvetleniyor, hem de el becerilerimizi geliştirerek çeşitli eserler üretmeye imkan buluyoruz. Standart olarak her yıl açılan kursların yanında değişik türde kurslarında açılmasını istiyoruz. Bu kursun düzenlenmesinde katkısı olan tüm yetkililere ve ilgililere teşekkür ediyorum” dedi.
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Erbil Zaralı, müdürlük olarak düzenledikleri kurslara gösterilen yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını belirterek; “Yeni sezon ile birlikte müdürlüğümüz bünyesinde düzenlediğimiz kurslarımıza yenilerini de katmak istiyoruz. Bunun içinde vatandaşlarımızdan talepleri bekliyoruz. Onlar talep etsin, biz her türlü kursu açmaya hazırız. Bu kurslara katılarak belge alan kursiyerlerimiz iş bulma konusunda da bir adım önde yer alıyorlar.
“Takı-Tasarım (Misinalı-Çivili-Örme-Düğümlü) Kursu”na katılarak belge almaya hak kazanan; Semra Arslan, Günnur Özkök, Bahar Soylu, Emine Gezek, Sevilay Araz, Sevinç İpekçi, Emine Yıldız, Özlem Sayar, Heves Gurur Sunal, Figen Coşkun ve Tuba Gezek’e bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here