TAGİD üyelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor

21
Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) farklı sektörlerde yer alan üyeleriyle Baltaş İplik ve Özak Tekstil Firmaları’nı ziyaret etti. Ziyaretlerde Trakya Bölgesinde yer alan ve her geçen gün büyümesini sürdüren sanayileşme, …

HABER MERKEZİ
Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) farklı sektörlerde yer alan üyeleriyle Baltaş İplik ve Özak Tekstil Firmaları’nı ziyaret etti. Ziyaretlerde Trakya Bölgesinde yer alan ve her geçen gün büyümesini sürdüren sanayileşme, Üyelerin ticaretlerinin geliştirilesi adına yapılabilecek çalışmalar ve yapılan ziyaretlerin TAGİD Üyeleri’ne getirileri görüşüldü.
Orhan Cılız (Özak Tekstil); “Trakya Aktif Genç İş Adamları Derneği (TAGİD) Üyeleri’nin firmamıza düzenledikleri bu anlamlı ziyaretten dolayı öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Çatısı altında yer aldığımız derneğimiz TAGİD bizler için birçok program organize ediyor, bugünde o organizasyonlardan biri kapsamında değerli üyelerimizi fabrikamızda ağırlama, kendileriyle bölgemiz üzerine konuşma şansımız oldu. Burada yapmış olduğumuz görüşmelerin sonucunun hepimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Görkem Bardak (Jantes Mühesndislik); “Üyesi olduğumuz Trakya Aktif Genç İş Adamları Derneği’nin (TAGİD), bünyesinde yer alan üyeler ve firmaların ticaretlerini geliştirmek adına düzenlediği ikili iş görüşmeleri ve yerinde firma ziyaretleri programları kapsamında, Özak Tekstil ve Baltaş İplik Fabrikaları’na ziyaret düzenledik. Ziyaretlerimizde gelişen sanayi, Trakya Bölgesi’nde yer alan Organize Sanayi Bölgeleri ve bu bölgelerde yapılmakta olan iyileştirme çalışmaları hakkında görüşmeler yaptık. Umarım derneğimizin biz üyeleri için düzenli olarak sürdürdüğü bu ikili iş görüşmeleri ve firma ziyaretleri hepimiz için iyi sonuçlar verir” dedi.
Mustafa Tuncer (Botem Bobinaj); “Gün içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz firma ziyaretlerinde, bölgemiz üzerinde yer alan sanayi bölgeleri, bu bölgelerde yer alan sanayi kuruluşları ve bu kuruluşların yapmış olduğu sanayileşme yatırımları hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Derneğimiz TAGİD’in her hafta programladığı ikili iş görüşmeleri ve firma tanıtımlar kapsamında sürekli farklı sektörlerde yer alan firmalar bir araya gelmeye devam ediyor.  Bu çalışmalar neticesinde inanıyorum ki her şey bizler için iyi sonuçlar verecek” dedi. (s.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.