“Suçların önlenmesinde halkımızdan destek bekliyoruz”

11
Gazetemizi ziyarette bulunan Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü Mehmet Kaya ve Toplum Destekli Polislik Büro Amir Vekili Başkomiser İbrahim Özdemir; “İlimizde yaşanması muhtemel olayların önlenebilmesi için vatandaşlarımızında bizlere destek olmalarını bekliyoruz” dediler.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü Mehmet Kaya ve Toplum Destekli Polislik Büro Amir Vekili ve Basın Halkla İlişkiler Büro Amir Vekili Başkomiser İbrahim Özdemir gazetemizi ziyarette bulundular.
Gazetemiz Genel Koordinatörü Yasin Şendir ve Muhabirimiz Savaş Eskici ile görüşen ziyaretçiler, suçların önlenmesi için yaptıkları faaliyetlerle ilgili olarak bilgiler verdiler. 
İlimizdeki suçların önlenmesinde vatandaşlarla birlikte çalışmanın büyük önem taşıdığını belirten ziyaretçiler, en ufak bir olayda dahi vatandaşlarımızın durumu polise bildirmesi gerektiğini ifade ettiler.
İlimizdeki suçların önlenebilmesi için vatandaşlarımız arasında duyarlılığın arttırılması amacıyla hazırlanan broşürlerin önümüzdeki günlerde dağıtılmaya başlayacağını belirten ziyaretçiler, suçların önlenmesinde vatandaşlardan destek beklediklerini söylediler. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here