Suç Örgütü’ne Büyük Operasyon

1
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından sürdürülen; Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde yürütülen..
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü tarafından sürdürülen; Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde yürütülen, 2014/4383 soruşturma dosyasına istinaden “Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmak, Örgüte Üye Olmak, Kurulan Örgüt Adına Suç İşlemek, Adam Yaralama, 6136 S.K.M (Ruhsatsız Tabanca, Delici ve kesici alet, Yabanca Menşeili Fişek bulundurmak vs), Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Ticareti Yapmak, Tehdit, Görevi Başındaki Memuru Mukavemet, Görev Yapmasına Engel Olmak, Hürriyeti Tahdit, Yağma suçlarını işledikleri, adam öldürme suçuna teşebbüs” suçu-İddiası ile başlatılan projeli çalışma kapsamında 17 Haziran 2015 günü saat 06.00 itibariyle eş zamanlı olarak İstanbul, Kırklareli ve Edirne illerinde operasyon yapıldı.
Bu operasyonlar sonucunda gözaltına alınan şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda; 8,3 Gram Eroin maddesi,16 Tabanca, 2 Av tüfeği, 415 adet bu silahlara ait fişek, Muhtelif sayıda incelenmek üzere çek-senet-tapu asılları ile fotokopileri elde edildi. 
Gözaltına alınan Ö.E, D.S,A.E ve E.G isimli şüpheliler sorgularına müteakip serbest bırakılırken, H.E., E.E., O.S., U.C., G.G., E.Y., E.K., E.Y. ve E.E. isimli şüpheliler sorgularına müteakip tutuklanarak Kırklareli E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.