Stad inşaatının ihalesi feshedildi

3
Kırklareli Atatürk Stadı geçen yıl yenileme çalışmaları için Genel Müdürlük tarafından ihaleye çıkarılarak kapatıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Atatürk Stadı geçen yıl yenileme çalışmaları için Genel Müdürlük tarafından ihaleye çıkarılarak kapatıldı.
Kırklareli Stadı yenileme çalışmaları için kapatılmasıyla birlikte Kırklarelispor geçen yıl karşılamalarını Lüleburgaz’da yaptı. 1 yıl sürmesi beklenen Stad İnşaatı, 1 yılı geçti ve 2 aydan beride inşaat çalışmaları durdu.
Kırklarelispor Kulübü ve taraftarları; “Kırklarelispor gelecek sezon karşılaşmalarını bura da mı yapacak?” diye merak ederken kötü haber geldi. Stadyumun inşaat işini üslenen firma işi yarıda bırakarak sözleşmesi fes edildi.
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Müdürü Süleyman Çetin; Stadın inşaat işinin ihalesi Genel Müdürlük tarafında yapıldığını ve işi alan firmanın şartlara uymayıp sözleşmesi fes edildiğini dile getirerek, yeniden ihaleye çıkaracaklarını Genel Müdürlük’ten yazı beklediklerini söyleyerek en kısa zamanda da ihaleye çıkararak, Kırklarelispor’un gelecek sezonun ikinci dönemindeki karşılaşmalarına yetiştirmeye çalışacaklarını” söyledi.
Çetin; Türbinleri’nde 7 Temmuz 2014 Pazartesi günü ihalesi yapılarak yenileneceğini ve türbinlerin yıkımına İl Özel İdaresi tarafında başlandığını, stadın inşaatı da bittikten sonra, çok güzel ve kullanışlı olacağını söyledi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here