Soylu Fm’den Belediye Başkanı Abanoz’a ziyaret

18
Soylu Fm’den Belediye Başkanı Abanoz’a ziyaret

Babaeski Ilçesi’nde, yerel yayın yapan Soylu FM Radyosu sahibi Kadir Tolga Soylu, Yerel Seçimlerde Evrensekiz Beldesi’nde, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Belediye Başkanı seçilen Halil Abanoz’u makamında ziyaret ederek, tebrik etti.

Soylu FM Radyosu sahibi Kadir Tolga Soylu’yu makamında kabul eden Belediye Başkanı Halil Abanoz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Abanoz, Yerel radyoların günümüzde önemi oldukça arttığını belirterek, şunları kaydetti; "                     "Trakya’da tarafsız, etkili ve düzeyli yayınlarıyla gündemde olan Yerel Radyoların artık Ilçeleri’nde de söz sahibi olma konumuna gelmiştir."

Radyosunun Evrensekiz Beldesinde çok net olarak dinlendiğini ifade eden Kadir Tolga Soylu ise konuşmasında, "Bölgede yerel radyo olarak yayın yapan Soylu FM, Babaeski Ilçesinde hedeflediği geniş bir dinleyici kitlesine yayılmayı başardı.

Soylu FM, aynı zamanda gün içindeki yayın akışlarını zenginleştirip, geliştirmek için çeşitli sosyal, sportif, magazin, kültürel ve sanatsal etkinliklere yer vermeye başlaması dinleyici kalitesini de artırdı" dedi.

Babaeski Ilçesi üzerinden 94.1 frekansında yayın yapan Soylu FM radyosunun aynı zamanda internet ortamında www.soylufm.com.tr’ den dinlenildiği belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.