“Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz”

90
*14 Şubat 2015 Cumartesi günü yapılan Kırklareli Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu ile Mevcut Başkan Ekrem Şaylan güven tazeleyerek tekrardan Başkan olarak seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek Başkan Şaylan’ı tebrik etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu ile güven tazeleyen Başkan Ekrem Şaylan’a, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin ve Ekibi “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulunarak güven tazelemesini tebrik ettiler. 
25 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 10.30’da Misafirlerini karşılayan Ziraat Odası Başkanı Ekrem Şaylan, Misafirlerini, Ziraat Odası Başkanlığı Toplantı Salonu’nda ağırladı. İl Başkanı Zengin; “Güven tazelemeni tebrik ediyoruz. Şimdiye kadar yaptığınız çalışmalarınız çok başarılıydı bundan sonrada bu şekilde devam edeceğine inanıyorum. biz her zaman sizlerin yanınızdayız. 7 Haziran Pazar Gününden sonra CHP İktidarı ile çiftçilerimize her türlü desteği sağlayacağız. Çiftçiye Mazotu 2 Liradan satacağız. CHP İktidarı ile her şey daha güzel olacak” dedi
Vekil Dibek’te ziyarette, Şaylan’ı Tebrik ederek; “Ben Parlamentoda her zaman sizin sorunlarınızı dile getirdim. Yeni dönem ile tekrardan seçilirsem de elimden gelen desteği vereciğim. Kırklareli’nin kapalı sulama sistemi ile sulama yapılması gibi birçok sorunu var ben bunları Mecliste gündeme getirdim yeni dönemde de seçilirsem getireceğim. Yalnız değilsiniz biz her zaman sizinleyiz” dedi.
Başkan Şaylan’da ziyaretten memnun kaldığını dile getirerek; “Sizlerin bizim yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Ziyaret etmenizden de çok memnun kaldım. İnşallah hep birlikte Kırklareli’nin sorunlarını çözeceğiz” dedi (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here