“Sorunları ancak biz çözeriz”

2
* Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kırklareli Milletvekili Adayları gazetemizi ziyaret ederek, Seçim Beyannameleri ile ilgili olarak bilgiler verdiler.
HABER MERKEZİ
7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Seçimleri dolayısıyla Kırklareli’den Aday olan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kırklareli Milletvekili Adayları Halit Elifbaş, Asım Erek ile Tekirdağ Milletvekili Adayı Hüseyin Güler, BTP İletişim Sorumlusu Serdal Başaran ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Zortul Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile görüşen BTP Kırklareli 1. Sıra Milletvekili Adayı Halit Elifbaş, Seçim Beyannameleri’nde açıkladıkları Asgari Ücretin 5 bin TL. olmasının hayal olmadığını, bu ücreti vermek için Türkiye’nin yer altı kaynakları ile yıllık vergi kazançlarının dahi yeterli olduğunu söyledi. Bütün sorunların çözümünün tek adresinin BTP olduğunu belirten Elifbaş, Başkanlık Sistemi’ne de karşı olduklarını ifade etti. Şu an Türkiye’de Hukuk’un ve Adalet’in güçlülere göre işlediğini de belirten Elifbaş bu sorunların çözümünü de kendilerinin halledebileceğini söyledi. Milli Ekonomi Modeli’nin uygulanması durumunda Türkiye’de yoksul kavramının kalmayacağını de iddia eden Elifbaş bu modelin uygulanması ile herkesin refaha kavuşacağını söyledi. Parti olarak Sosyal Devlet aünlayışı içerisinde olduklarını belirten Elifbaş, AK Parti İktidarı’nın halkımızı Sosyal Güvenlik’ten mahrum ettiğini söyledi.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here