Sona yaklaşılıyor

35
* Kırklareli’nin Vize Belediyesi tarafından yaptırılan Otel ve Kültür Merkezi Binası İnşaatı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kültür Merkezi’nde; Fitness Salonu, Sinema Salonu, Kafeterya, Yüzme Havuzu,  toplantılar için 1000 m2’lik Çok Amaçlı Kapalı Salon bulunuyor. Binada ayrıca 30 tane otel odası bulunuyor. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’nin Vize Belediyesi’nin en büyük yatırımlarından birisi olan otel ve kültür merkezi inşaatında çalışmalara son hızla devam ediliyor. İnşaat alanında incelemelerde bulunan Vize Belediye başkanı Sedat Balkı, inşaatı yapan Mufa inşaat sahibi İnşaat Mühendisi Mustafa Islak ve Şantiye Şefi Yüksek Mimar Gürsel Ürkmez ile birlikte inşaatı gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 
* Balkı; “Vize’ye yakışır bir yatırım olacak”
Belediye Başkanı Sedat Balkı kültür merkezi inşaatı hakkında yaptığı açıklamada Vize Belediyesi’nin en büyük yatırımı olan otel ve Kültür Merkezi İnşaatını yakından incelediğini söyleyerek şunları kaydetti;
“Tüm katların kaba inşaatı tamamlanan inşaatta, iç ve dış cephe sıvaları ve ıslak hacimlerde seramik kaplaması yapılıyor ve sıhhi tesisatı döşeniyor. Yüzme havuzu oluşturulmuş durumda ve havuz makine dairesi hazırlanarak filtreler, denge tankı ve normal su deposu montajı tamamlandı. Havuza gün ışığının ulaşması için yapılan şeffaf çatı tamamlanmış durumda. Sizlerin de bildiği gibi, binanın bodrum katında Fitness Salonu, Sinema Salonu, Kafeterya, Personel Odaları ve Mekanik Kumanda Merkezi yer alacak. Yine zemin katta ise 24×12 ebatlarında yarı olimpik yüzme havuzu, kafeteryası ve havuz başı düğünler ve toplantılar için 1000 m2’lik çok amaçlı kapalı salon bulunuyor. Birinci normal katta ise bir seminer ve birde yemek salonu ile birlikte 15 oda ve son katta ise 20 oda olmak üzere binada toplam 35 otel odası bulunuyor. Belediyemiz binanın Vizeli’lere yakışır bir şekilde faaliyete geçmesi için tüm imkânlarını seferber ediyor.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here