“Son nokta olarak sadece Ankara düşünülmemeli”

8
Tekirdağ’ın Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Özlem Yemişçi ve Meclis Üyesi Hüseyin Bulut; Çorlu Ankara seferleri hakkında bilgi almak için Anadolujet yetkililerini ziyaret ettiler.


HABER MERKEZİ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Özlem Yemişçi; Anadolujet tarafından icra edilen Ankara-Çorlu, Çorlu-Ankara seferlerinin doluluk oranının ortalama  % 80 seviyelerinde seyretmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ziyaret kapsamındaki görüşmeler hakkında bir açıklamada bulundu.
* “Son nokta olarak sadece Ankara düşünülmemeli”
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Özlem Yemişçi yaptığı açıklamada; “Anadolujet’in sefer yaptığı hatlar içinde yer alan tatil sezonunda yüksek potansiyele sahip Bodrum ve Dalaman’dan sonra; Çorlu, tek ilçe konumundadır. Çorlu’dan haftanın 6 günü gerçekleşen seferlerde özellikle Cuma ve Pazar günleri %100 doluluğun yakalanması bizleri son derece memnun etmektedir. Diğer günlerde de uçakların tam kapasite ile uçması için; hepimize, Trakya halkına büyük vazife düşmektedir” dedi.
Seferlerin, Çorlu’dan Ankara’ya yapıldığını fakat son nokta olarak sadece Ankara’nın düşünülmemesi gerektiğinin altını çizen Çorlu TSO Başkanı Özlem Yemişçi; Trakya halkının, Çorlu’dan çok kısa bağlantı süreleri ve cazip  ücretlerle Adana, Antalya, Bodrum, Denizli, Elazığ,  Erzurum, Gaziantep, İzmir, Malatya, Trabzon gibi yurtiçi noktalarına ve Anadolujet’in yeni dış hat noktaları olan Kopenhag, Köln, Stockholm ve Tahran gibi yurtdışı merkezlerine konforlu bir biçimde ulaşabileceklerini de belirterek; Anadolujet firma yetkililerine Trakya’ya getirdikleri hizmetler için teşekkür etti. (s)

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here