“Son gün 24 Şubat”

56
* CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, gazetemize yaptığı açıklamasında Milletvekili Aday Adaylığı Başvuru Süresi’nin 24 Şubat 2015 Salı günü sona ereceğini söyledi. 24 Şubat’tan sonra Milletvekili Aday Adayların İlçeler, Beldeler ve Köyleri ziyaret ederek CHP’yi anlatacağını söyleyen Zengin, 29 Mart’ta ise Kırklareli’de “Demokrasi Şöleni” olacağını belirtti. 
HABER MERKEZİ 
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimler öncesi partiler de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, seçim çalışmaları hakkında gazetemize yaptığı açıklamada Kırklareli’de Milletvekili Aday Adaylığı başvuru süresinin 24 Şubat 2015 Salı günü sona ereceğini söyledi. 
* “CHP’yi anlatacaklar”
24 Şubat 2015 Salı günü Milletvekili Aday Adaylık Başvuru Süreci’nin sona ereceğini belirten Zengin, daha sonra Aday Adayların 29 Mart’a kadar Beldeler ve Köyleri ziyaret ederek CHP’yi anlatacağını söyledi. 29 Mart 2015 Pazar günü Üye Bazında Önseçim yapılarak Milletvekili Adayları’nın belirleneceğini ifade eden Zenin, “29 Mart’ta Kırklareli’de demokrasi şöleni yaşanacak” dedi. 
* “Önseçim 3-0’ı getirecek”
Yapılacak önseçim Partiye hareket kazandıracağını ifade eden Zengin, Önseçimle birlikte Kırklareli’de 3 Milletvekilin Ankara’ya gideceğini söyledi. Zengin; “12 bin üyemiz İlimizi en iyi şekilde temsil edecek Adayları seçecektir diye düşünüyorum.  3-0 yolu üyelerimizin kullanacağı oylarda olacak. Çok iyi bir aday belirleme yöntemi ile dağılım yapılarak 3-0 yakalama şansımız çoğalır diye düşünüyorum” dedi (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here