Şoförler bilgilendiriliyor

12
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından otomobil, otobüs, kamyon ve iş makinesi şoförlerine yönelik yapılan bilgilendirme seminerleri sürüyor.
HABER MERKEZİ
Yaklaşık her ay yapılan bilgilendirme seminerlerine bir yenisi daha eklendi. 10 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da kamyon ve ticari taksi şoförlerine yönelik bilgilendirme semineri yapıldı.
S.S Kırklareli Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde bilgilendirme toplantısına Trafik, Tescil ve Denetleme Şubesi’nden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Mustafa Serbes, Trafik, Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Yaşar Dağlı, Başkomiser Yener Kahyaoğlu, Kırklareli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Fuat Şeker, Kooperatif Başkanları ve kamyon ve ticari taksi şoförleri katıldı.
İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Mustafa Serbes, şoförlere trafik kurallarını hatırlatarak, Kırklareli’de yapılan trafik uygulamaları ve trafik kanunlarında değişen mevzuatlar hakkında kamyon ve ticari taksi şoförlerine çeşitli bilgiler verdi.
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Yaşar Dağlı ise Kırklareli’deki birçok sürücünün trafik kurallarını bilmediğini iddia etti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here