SMS girişinizi yaptırdınız mı?

11
Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada SMS Bilgilendirme Hizmeti’nden yararlanmak isteyenlerin e-SGK’dan cep telefon numaralarının girişini yapmaları gerektiği bildirildi.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Kısa Mesaj Servisi (SMS) Hizmetlerinin amacınca ulaşabilmesi için bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin cep telefonlarını e-SGK’dan sisteme kayıt etmeleri gerektiği belirtilerek şunlar kaydedildi:
“Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından verilen hizmetlere ilişkin olarak, vatandaşlarımızın SMS ile bilgilendirilmesi için uygulama başlatılacaktır. Bu uygulamayla kişiye doğrudan SMS yoluyla bilgi gönderilmesi amaçlanmaktadır. Hizmetin verilebilmesi için sistemimizde SMS gönderilecek telefon numarasının kayıtlı olması gerekmektedir. 
Bu kapsamda hizmetten yararlanmak isteyenler, internet ana sayfamızdaki (www.sgk.gov.tr) Çalışan, Emekli veya e-SGK Bölümü altındaki “Tüm Uygulamalar” altında yer alan “SMS Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Tel. No. Girişi Yapılması Bölümü”nden girişlerini yapabileceklerdir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here