Sizlerin desteğiyle tam 17 yıldır adımlarımız hep önde

11
Sizlerin desteğiyle tam 17 yıldır adımlarımız hep önde

7 Kasım 1992 yılında Erol Yabasun tarafından kurulan gazeteniz Önadım, tam 17 yılı geride bıraktı ve yeni yaşı 18’e sizlerin desteğiyle adım attı. Kırklareli’nin ve zaman zaman Trakya’nın basın dünyasında çarpıcı gündemlere imza atan Önadım, kuruluşundan bugüne objektifliği ilke edinerek, tarafsız bir felsefeyle, sadece ama sadece okurlarına hizmet etti. Genç, girişimci, dirayetli, Kırklareli’nde haberden habere koşan, mesai saati kavramını rafa kaldırıp, haftanın 7 günü severek çalışan ekibiyle;

tecrübeli, ileri görüşlü ve profesyonel yöneticileriyle, emeğinin en güzel karşılığını da okurlarının dağıtım elemanlarımıza ellerini uzatarak “Bugün neler var, hemen ver gazetemizi” demesinin mutluluğunu yaşayarak alan gazeteniz, dinamik çizgisini aynı standartlarda tutabilmek uğruna, yaşadığı olumsuzluklara her zaman göğüs gerdi. Öznur Tüzün’ün Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı, Yazı Işleri Müdürlüğü’nü de Ferdi Kurtbayram’ın üstlendiği gazeteniz Önadım, kendini her zaman aşmak, daha ileri götürmek için hep çalıştı, hala çalışıyor ve çalışmaya devam edecek.

Hatice Soylu, Kadir Usanmaz, Caner Savak, Esmeray Avcı, Derya Atkoşan, Erhan Baycan, Mehmet Varlı, Nuran Arabacılar, Erkan Gökçen, Semih Arabacılar ve daha birçok isimden oluşan kaliteli bir kadroyu bünyesinde barındıran gazeteniz; Babaeski, Dereköy, Iğneada, Bulgaristan Burgaz ve Ruen, Ankara, Azerbaycan, Istanbul, Londra, Köln ve San Fransisco temsilcilikleriyle de yerel bir gazetenin sahip olabileceği en muntazam kapasiteyi gururla taşıyor.

Yasalar doğrultusunda hareket etmeyi, kanun ve kurallara uymayı kendine her zaman öncelikli görev edinmiş olan Önadım; yılmadan, korkmadan, kırmadan, kendine yakışan asil üslubuyla siz okurlarını Kırklareli ve Trakya gündeminden haberdar etmeye devam edecek.

Başyazarımız Nazif Karaçam’ın önderliğinde; Selahattin Demiraco, Hasan Öztürk ve Hatice Kunt’un yanısıra birçok misafir yazar ve şairle kültürün, aktüalitenin nabzını tutan içeriği; büyük emeklerle hazırlanarak, sabah saatlerinden çoğalan bir merakla beklenen manşetleri, bölgesel haberleri elinize ulaştıran iç sayfaları, ilgiyle takip edilen ve halkla yetkililer arasında köprü kuran “Konuşan Kırklareli” sayfası, yani kısacası özgün ve yaratıcı konseptiyle Önadım gazetesi, sizlerin sevgisi ve desteğiyle daha uzun yıllar varolmayı ve Kırklareli’nde fark yaratmayı sürdürecek. Daha nice 17 yıllara. Saygılarımızla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here