“Sizleri bu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum”

9
24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde DSP Kırklareli birinci sıra milletvekili adayı olan Kemal İnebolu, seçim çalışmaları boyunca verdiğimiz desteklerden dolayı gazetemizi arayarak; “Sizleri bu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum” dedi. 
HABER MERKEZİ
24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde Demokratik Sol Parti’den Kırklareli (DSP) birinci sıra Milletvekili Adayı olan Kemal İnebolu, Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak verdiğimiz desteklerden dolayı teşekkür etti.
İnebolu, gazetemiz haber merkezini ve merkezimizde çalışan muhabirlerimizi tek tek arayarak, teşekkür etti.
İnebolu, DSP olarak Kırklareli’de başlattıkları seçim çalışmalarıyla birlikte Kırklareli’de faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın kuruluş ve temsilcileri ile görüşerek diğer partilere davranıldığı gibi eşit ilgi beklediklerini söylemişti.
Tarafsız yayın ahlakımız içerisinde faaliyet göstermemiz dolayısıyla seçim çalışmaları boyunca Kırklareli’de kuruluşu olan her partiye eşit davrandığımızı bildiren İnebolu, hiçbir partiyi bir birinden ayırmadığımızı dile getirdi.
İnebolu, 01 Temmuz 2011 Cuma günü Gazetemiz haber merkezini arayarak görüştüğü Yazı İşleri Müdürümüz Merve Cankurt’a şunları söyledi;
“24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde her partiye olduğu gibi bizlere de aynı seviye yaklaştınız, aynı ilgi ve alakayı göstererek, eşit düzeyde tutmaya çalıştınız. Sizleri tebrik ediyor ve bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Büyük şehirlerde ulusal basının ne kadar baskı altında olduğunu görerek yerel basın kuruluşlarının büyük zorluklar içerisinde faaliyet gösterdiğini anladım. Sizleri bu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Tarafsız ve yayın ahlakı içerisinde hareket ediyorsunuz. Sizlere ve tüm Trakya’da Yeşilyurt gazetesi çalışanlarına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Çalışmalarınızla başarılar diliyorum” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here