Siyasi kulislerin yeni BOMBASI

84
Hacıoğlu Aday Adayı mı?
* Kırklareli’de uzun yıllar Okul Müdürlüğü ve başta ANAP olmak üzere, siyasi parti yönetimlerinde görev yapan Mehmet Hacıoğlu’nun oğlu Ahmet Hacıoğlu’nun, Genel Seçimler’de Kırklareli’den AK Parti Milletvekili Aday Adayı olacağı yönünde söylentiler var.
Şenol Goncagül
Halen Edirne’de Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak görev yapan Ahmet Hacıoğlu’nun, Genel Seçimler’de memleketi Kırklareli’den Milletvekili Aday Adayı olacağı yönündeki söylentiler, siyasi kulislerde belirginleşmeye başladı.
* Başarılı bir bürokrat
Kırklareli’nin eğitim ve siyaset alanındaki başarılı ve tanınmış isimlerinden birisi olan emekli öğretmen Mehmet Hacıoğlu’nun 2 oğlu var. Büyük oğlu Adnan Hacıoğlu, halen Ahmetbey Beldesi’ndeki Yağlı Tohumlar Kooperatifi’nde Müdür. Babası gibi eğitimci olan oğlu Ahmet Hacıoğlu ise; eğitim alanında yaptığı başarılı yöneticilik görevlerinden sonra, Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevinde bunuyor.
* Aday Adayı olacak mı?
Milletvekili Aday Adayı olacağı yönünde siyasi kulislerde ismi dolaşan Ahmet Hacıoğlu’nun rotasının ne olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.
* Ahmet Hacıoğlu kimdir?
1966 Kırklareli doğumlu olup İlk-Orta ve Lise Öğrenimi’ni Kırklareli ilinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Coğrafya Bölümünden 1987 Yılında mezun oldu. 1987 yılında başlayan meslek hayatı; Afyon, Çankırı ve İstanbul İllerinde Öğretmen, Müdür Yardımcısı, Müdür Başyardımcısı ve Okul Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 26.03.2003 tarihinde İstanbul-Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirildi ve 2011 yılına kadar burada görev yaptı. 24.01.2011 tarihinden 27.11.2013 tarihine kadar İstanbul-Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü yürüttü. 27.11.2013 tarihinden beri Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevini yürütmektedir. İstanbul-Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi’nde Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) Gülnar Hacıoğlu ile evli olup; 2 erkek çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here