‘Siyasete girme sebebimiz hizmete talip olmaktır’

7
AK Parti Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Göksel Okumuş 5 Nisan 2011
Salı günü Yeşilyurt Gazetesi tesislerine bir nezaket ziyareti
gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ
Göksel Okumuş yapmış olduğu ziyarette Yeşilyurt Gazetesi Koordinatörü Yasin Şendir ile görüştü. Yasin Şendir, Eski Kırklareli Baro Başkanı ve Avukat olan Göksel Okumuş’un 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı.
Ziyarette bir açıklamada bulunana Göksel Okumuş, 1967 yılında Lüleburgaz’da dünyaya geldiğini, Kırklareli Barosuna kayıtlı olarak 20 yıldır avukatlık yapığını, bu 20 yılın 6 yıllık dönemini Kırklareli Baro Başkanı olarak tamamladığını kaydetti. Lüleburgaz’dan AK Parti Kırklareli Milletvekili Aday Adayı olduğunu belirten Göksel Okumuş şöyle devam etti;
“Siyasete girme sebebimiz hizmete talip olmaktır. Kırklareli başta olmak üzere tüm Trakya iktidarın yapmış olduğu faaliyetlerden yeterince faydalanamıyor diye düşünüyorum. Burada yaşayan sorunlu bireyler olarak bu işe sahip çıkıp vatandaşımıza iktidarın nimetlerini taşımak istiyoruz. Kentimizi 21. yüzyıla yakışır hale getirmek istiyoruz. Bu şekil düşünceler içerisinde bu yola çıktık. Allah nasip ederse Kırklareli için iyi şeyler yapmak istiyoruz. Çünkü biz burada doğduk. Allah nasip ederse burada ölmeyi düşünüyoruz. Bu nedenle kendi memleketimize en güzel hizmetin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Tüm aday adayı arkadaşlarımız ile beraber aynı düşünceleri paylaşıyoruz. Ümit ediyorum halkımız bizleri takdir edecek ve bize gereken desteği verecektir.” (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.