Sitespor Futbolcuları’na 1. Lig morali

14
2013-2014 sezonu hazırlıklarını sürdüren Sitespor U15 Futbol Takımı Antrenmanı’nı, PTT 1. Lig’de mücadele eden Adana Demir Spor’da futbol hayatını sürdüren Çerkezköy’ün…….
 
HABER MERKEZİ
2013-2014 sezonu hazırlıklarını sürdüren Sitespor U15 Futbol Takımı Antrenmanı’nı, PTT 1. Lig’de mücadele eden Adana Demir Spor’da futbol hayatını sürdüren Çerkezköy’ün gururu Erçağ Evirgen ziyaret etti. Sempatik ve doğal tavırlarıyla herkesin gönlünde taht kuran genç golcü, Site Spor Kulübü Alt Yapı Teknik Sorumlusu Soner Çelik’in öğrencilerini izledi. Sitespor’un genç futbolcularıyla şakalaşan ve onlarla deneyimlerini paylaşan Erçağ, genç futbolculara çok çalıştıklarında başarılı olabileceklerini ve daha büyük işler yapabileceklerini anlattı.
İdmanı ziyarete gelen Erçağ Evirgen, ilk olarak Yönetim Kurulu Üyeleri ile selamlaştı. Kısa bir sürede Site Spor Kulübü Alt Yapı Teknik Sorumlusu Soner Çelik ile bir araya geldi. Erçağ Evirgen’i yanlarında gören genç sporcuların heyecanı gözlerinden okunuyordu. Televizyondan seyrettikleri Erçağ ağabeylerini karşılarında gören futbolcular, Erçağ’la hatıra fotoğrafı çektirdi.
Ziyaret sonrasında konuşan Adana Demir Spor’lu futbolcu; “Site Spor Kulübü’nü yakından takip ediyorum. Gerek Yönetim olarak, gerekse teknik kadro olarak bu işe emek ve zaman harcıyorlar. Soner hocamın üstlendiği bu zor görevi, en iyi şekilde yerine getireceğinden şüphem yok. Benim de onlara ufak bir katkım olsun istedim. Ben buralarda büyüdüm. Trakya’mızdan maalesef çok fazla futbolcu yetişmiyor. İnanıyorum ki Site Spor Kulübü verdikleri emeğin karşılığını alacaktır” dedi.
Erçağ’ın ziyareti ile ilgili konuşan Site Spor Kulübü Alt Yapı Teknik Sorumlusu Soner Çelik; “Erçağ çok sevdiğimiz, saygılı ve nereden geldiğini unutmayan bir sporcu. PTT 1. Lig’e verilen Milli Maç arasında Çerkezköy’e gelmiş. Bizleri takip ettiğini ve gençlerle bir araya gelmek istediğini söyledi. Bu düşüncesi bizleri çok mutlu etti. Ona buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum” dedi. (Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here