Singer Bölge Öğretmeni’nden Malkara’da Uygulamalı Eğitim

17
Singer Dikiş Makineleri Marmara Bölgesi Öğretmeni Sultan Yeşilyurt, Malkara Singer bayisi olan Özsoy Ticaret Ferdi Özsoy’a ait Singer Dikiş Makineleri satış dükkânında müşterilerine uygulamalı eğitim verdi.

HABER MERKEZİ

07 Haziran 2010 Pazartesi günü saat 13.00-18.00 arası kurulan standa makine alan ve almak ve isteyen bayanlara makinelerinin kullanımı hakkında uygulamalı olarak bilgiler verildi. Singer Marmara Bölge Öğretmeni Sultan Yeşilyurt tarafından verilen uygulamalı eğitime çok sayıda dikiş nakış konusunda ilgilenen bayanlar katıldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Singer Dikiş Makineleri Marmara Bölgesi Öğretmeni Sultan Yeşilyurt, Bu eğitimlerin tüm Trakya’nın il ve ilçelerinde bayilerimizde araklıklar ile verildiğini belirtti.
Konu ile ilgililere makinelerin basit tamirlerini de gösterdiklerini söyleyen Yeşilyurt; “Amacımız son çıkan dikiş makinelerinin nasıl kullanıldığı ve ne gibi özelliklere sahip olduğu hakkında bayilerde, halk eğitim merkezlerinde, meslek liselerinde, öğretmen, öğrencilere ve makine alan ve almak ve isteyen bayanlara bilgi vermek, yardımcı olmak. Verdiğimiz eğitimler yedek parça kullanımı, Servis hakkında bilgi, dışarı iş yapıp para kazanmak amaçlı makinelerin kullanımı, değişik aksesuarlar konusunda bilgilendirme, kasnak dantel, dikiş, overlok v.s. gibi değişik dikiş teknikleri göstererek bu konularda bilgilendirme yapıyoruz” dedi. (m.y.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here