“Sınava Hazırlık Kitabımız hazır”

3
Aday Öğretmenler için “Sınava Hazırlık” Kitabı’nın hazırlandığını belirten Eğitim-Bir-Sen Kırklareli Şube Başkan Yardımcısı Hidayet As yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
Aday Öğretmenler için “Sınava Hazırlık” Kitabı’nın hazırlandığını belirten Eğitim-Bir-Sen Kırklareli Şube Başkan Yardımcısı Hidayet As yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Üye sayısıyla Büyük farkla Türkiye de yetkili sendika olan, Mayıs Ayı Üye Sayılarıyla ilimizde de yetkili ve etkili sendika olan Eğitim-Bir-Sen üyelerine farkındalık yaratan hizmet yarışıyla gücüne güç katmaya devam ediyor. Türkiye genelin de hızla büyümeye devam eden sendikamızın üyelerine kazandırdığı 100’ün üstünde ki sosyal ve hukuksal  kazanımın yanında, üyelerinin eğitimlerine dönük çalışmalar ve sosyal etkinliklerle sendikacılık anlayışının gürültü, patırtı  ve şovdan ibaret olmadığını göstererek büyüklüğünü üyelerinden aldığı güç ve destekle göstermiş oldu.
Her bir üyemizden aldığımız güçle kurulduğu günden bu yana üyelerine hizmet üreterek büyümeyi temel ilke haline getirmiş olan sendikamız, üyelerinin her alandaki ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret etmiş; kültürel ve akademik sendikacılık kapsamında üyelerinin mesleki gelişimine katkıda bulunmak adına bugüne kadar Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarında, Okul Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavlarında, Şube Müdürlüğü sınavlarında kitaplar bastırarak, modüller hazırlayarak, deneme sınavları yaparak, uzaktan eğitim merkezleri kurarak her zaman üyelerinin yanında yer almıştır.
 Bu hizmet ve imkânların yanında, üyelerimizin yoğun gayret ve idealleri de, onların sınavlarda büyük başarılar elde etmesini ve kazanma oranı olarak da rakiplerini geride bırakmasını sağlamıştır. Bu hizmet aşkının ve müktesebatın son eseri olan aday öğretmenlerimizin gireceği “Aday Öğretmenler İçin Sınava Hazırlık Kitabı”, genel merkezimizin mevzuat birimimizce büyük bir emek ve titizlikle hazırlanmış ve baskıya verilmiş olup en kısa sürede aday öğretmenlerimizin elinde olacaktır. Üyelerimiz, Eğitim-Bir-Senli olmanın ayrıcalığını, hazırladığımız kitabın kalitesi ve içeriğiyle bir kez daha yakından hissedeceklerdir. Eğitim-Bir-Sen olarak, sınava girecek tüm aday öğretmenlerimize başarılar diliyor, hazırladığımız bu titiz çalışmanın başarılarına katkı sunmasını temenni ediyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here