Sinanlı İlk Öğretim Okulu Okul Öncesi Hazırlık Sınıfı’ndan mükemmel Yıl Sonu Gösterisi

4
Sinanlı İlk Öğretim Okulu Okul Öncesi Hazırlık Sınıfı Öğretmeni Meltem Biçer’in Okul Öncesi Hazırlık Sınıfı öğrencileriyle hazırladığı Yılsonu Gösterisi’ne veliler ve davetliler Yoğun bir katılım gösterdi.
HABER MERKEZİ
Yılsonu Gösterisi’ne; Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan, Belediye Meclis Üyesi, Erten Er, Hüseyin Ünlü, Meclis Üyesi ve Okul Aile Birliği Başkanı Kubilay Açık katıldı. 
Öğrenciler, Ege Efe Oyunları ve Trakya Oyun Havaları ile küçük yaşlarına rağmen büyüklere taş çıkartan oyunlar sahneleyerek, izleyenleri coşturdular. Küçücük yaşlarına rağmen hereksin büyük beğenisini kazanan Okul Öncesi Hazırlık Sınıfı öğrencilerinin muhteşem gösterilerinde en büyük payın da, Okul Öncesi Hazırlık Sınıfı Öğretmeni Meltem Biçer’e ait olduğu tüm veli ve konukların ortak görüşüydü.
Gerçektende Öğretmen Biçer’in işini severek yaptığı ve kabiliyetli minikleri gösteriye çok iyi hazırladığı gözlendi.
Sinanlı için siyasi, sosyal ve sporel her türlü etkinliğe yetişen Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan’ın Yılsonu gösterisine katılması ve ilgiyle program sonuna kadar izlemesi Sinanlı halkını memnun etti.
Gösteri sonrası Sinanlı’lı veliler Başkan Ali Alkan’a ilgilerinden ve etkinliğe katıldığı için teşekkür ettiler.  (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here