Sinanlı Belediyesi’nin çehresi değişti

12
Sinanlı Belediyesi Belediye Başkanı Ali Alkan, yerel seçimler sonrası göreve gelir gelmez beldenin çehresini değiştirmek için kolları sıvadı.

Lüleburgaz

Belediye Başkanı Alkan, seçimlerde verdikleri vaatlerin %80’ini on bir aylık bir süre zarfında gerçekleştirdiklerini belirterek hizmetlere devam edeceklerini belirtti.
Alkan; “Belediyemize bir cenaze aracı alarak vatandaşlarımızın cenaze sorununu ortadan kaldırdık. Beldemizin girişindeki tretuarların düzenlemesini tamamladık. Belediye otobüsleri için garaj yapıp Sağlık Ocağı sorununu da ortadan kaldırdık. 2 Tonluk akaryakıt tankı alımı gerçekleştirdik. Belde halkımızın düğünlerinde kullanabilecekleri Düğün Salonu projemizi tamamladık.
Yakın zamanda da beldemizin en büyük sorunu olan eskimiş su tesisatının ihalesi, İller Bankası’nın ihalesi kapsamında çözülecek ve toplam 11 km. olan tesisat hattımız %50’si hibe yoluyla değiştirilecek. Böylelikle beldemizin en büyük sorunu olan su sorunu da çözülmüş olacak. Amacımız Sinanlı Beldesi’ni güzel ve yaşanır bir belde yapmak ve halkımıza yakışan hizmetleri sunmaktır” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.