Sinanlı Belediyesi’ne yol yapımı için 20 TIR kilit Taş ve Bordür geliyor

15
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Sinanlı Beldesi’nin 50 yıllık içme suyu şebekesini değiştirerek yenileyen Belediye Başkanlığı,,,,

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Sinanlı Beldesi’nin 50 yıllık içme suyu şebekesini değiştirerek yenileyen Belediye Başkanlığı, su şebekesi çalışmalarında bozulan yolların yapımı için 20 TIR kilit taşı ve Bordür siparişinde bulundu.
Önceki gün Sinanlı’ya 2 TIR kilit taşı teslim edildi, 18 Tır kilit taşının da kısa bir süre sonra geleceği Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan’dan öğrenildi.
Belediye Başkanı Ali Alkan, su şebekesini yenileme çalışmaları sırasında yolların kazıldığını ve toprakla örtüldüğünü, dolayısıyla bozulmalar ve çukurlar oluştuğunu belirterek, bazı kişilerin yapılan hizmete tersinden bakarak, yolların bozuk olduğunu ve Belediyenin çalışmadığını söyleyerek insafsızca eleştirilerde bulunduğuna dikkat çekerek; “Bu eleştirilerde bulunanlar, herhalde su şebekesini yolları kazmadan yapmamızı bekliyorlardı. Bu gün için böyle bir teknoloji yok. Olsaydı mutlaka o teknolojiyi de kullanırdık. Şimdi 20 TIR kilit taşı ve bordür siparişinde bulunduk. İki Tır taş önceki gün geldi, 20 TIR daha gelecek ve Sinanlı’nın bozulan tüm yolları yapılacak” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here