Şimşek Koleji’nin velileri kahvaltıda buluştu

18
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde eğitim ve öğretim vermekte olan Lüleburgaz Özel Şimşek Koleji Okul Aile Birliği tarafından Ezgi Resort Hotel’de düzenlenen tanışma ve kaynaşma kahvaltısına veliler bir araya geldi.
HABER MERKEZİ 
Okul Aile birliği Başkanı Asuman Yılmazer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kahvaltıya katılan öğrenci velilerini kapıda karşıladılar.
Okul Aile Birliği Başkanı Asuman Yılmazer kahvaltının açılışında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“Tanışma ve kaynaşma kahvaltısının bu öğretim yılında ilkini yapıyoruz. Bu etkinliklerimiz önümüzdeki aylarda da devam edecektir. Van depremzedeleri için başlattığımız kampanyaya büyük ilgi gösterdiniz. Van depremzedelerine göstermiş olduğunuz katkılardan dolayı sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni etkinliklerimizde yine sizlerle birlikte olmak istiyoruz. Okulumuzda güvenli internete geçtik. Artık çocuklarımız yanlış sitelere giremeyecekler. Ayrıca okulumuzda yapılan otoparkımızı faal duruma geçirdik.”
Kahvaltıda öğrenci velisi Psikolog Zeynep Set de “Anne-Öğrenci İlişkisi” konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Öğrenciler Yan Flüt Müzik Dinletisi, Skeçler, Şiirler sunarken ve Dans  Grubu da gösterilerde bulundu. Çocuklar daha sonra palyaçolar eşliğinde eğlendiler. (s)
  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here