SGK’nın binası göz dolduruyor

4
* Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürlüğü’nün yenilenen Hizmet Binası, Kırklareli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) tarafından tam not aldı.
HABER MERKEZİ
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürlüğü “Sosyal Güvenlik Haftası”nı çeşitli etkinliklerle kutlayarak vatandaşlarda “Vergi Bilinci”nin oluşturulmasında büyük katkıda bulundu.
Hafta kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunarak “Vergi Bilinci”ni aşılayan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı ve personeli, kendilerini ziyarete gelen misafirlerini de samimi bir ortamda ağırladı.
Bu ziyaretlerden birisini de Kırklareli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol, Başkan Yardımcısı Yavuz Genim, Sekreter Vedat Var, Sayman Mustafa Türkkan ve Üye Faruk Azabağaoğlu gerçekleştirdi. İl Müdürü AV. Tahsin Halcı’yı makamında ziyaret eden Başkan Üstünkol burada yaptığı açıklamalarında; “Binanın daha önceki halini çok iyi bilen biri olarak yeni halini oldukça beğendim. Bu binanın bu hale getirilmesinde başta İl Müdürümüz olarak tüm personelinin büyük emeği geçti.  Kırklareli’ye yakışır böylesine modern bir binayı kazandırdıkları için İl Müdürümüzün nezdinde tüm personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.
SMMM Odası ile iletişimlerinin daima en üst düzeyde olduğunu belirten İl Müdürü Av. Tahsin Halcı; “En önemli paydaşlarımızdan biri olan Mali Müşavirler Odamız ile ilişkilerimiz güçlenerek devam etmektedir, bu sayede halkımızın mevzuatta meydana gelen yenilikler konusunda doğru ve zamanında bilgilendirilmesi kolaylaşmaktadır” dedi.
Makam odasında gerçekleştirilen ziyaretin ardından İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, Başkan Üstünkol ve beraberindekilere yenilen SGK İl Binası’nın tüm birimlerini gezdirerek bilgiler verdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here