SGK’dan minik öğrencilere, büyük ilgi

4
* “Sosyal Güvenlik Haftası” kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, İl Müdürü Av. Tahsin Halcı tarafından büyük bir misafirperverlik ile karşılandı. Halcı, minik öğrencilere kurum binasını gezdirerek bilgiler verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu Şirinler Anasınıfı öğrencileri, “Sosyal Güvenlik Haftası” kapsamında 15 Mayıs 2015 Cuma günü Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Öğretmenleri Sevda Karaçam eşliğinde İl Müdürlüğü’ne gelen minik öğrencileri Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı büyük bir misafirperverlik göstererek karşıladı. 
Toplantı salonunda kendilerine ikram edilen yiyecek ve içecekleri afiyetle tüketen minikler, bir yandan da İl Müdürü Halcı’nın “Sosyal Güvenliğin Ne Olduğu” ile ilgili açıklamalarını dinlediler. Basitçe emekliliğin ne demek olduğunu, anne babaları ve kendileri hastaneye gittiklerinde kurumun onlara ne gibi desteklerde bulunduğunu anlatan Halcı’yı dinleyen geleceğin sigortalıları, keyif içerisinde İl Müdürlüğü’nden ayrıldılar. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here