SGK’dan Kavaklı’lara bilgilendirme toplantısı

17
SGK’dan Kavaklı’lara bilgilendirme toplantısı

SGK Il Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme toplantıları bu sefer Kavaklı’da yapıldı. Toplantıya SGK Il Müdürü Mehmet Bayram, SGK Il Müdür yardımcısı Y. Tamer Çarkçı ve Şef Süleyman Özay katılarak Kavaklı’ları bilgilendirdi. 04 Şubat Perşembe günü saat 14.00’da Kavaklı Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya az sayıda katılımcının iştirak etmesi dikkat çekti.

SGK Il Müdürü Mehmet Bayram Kavaklı’ları kurum işleyişi hakkında bilgilendirdi. Kavaklı halkının sorunlarını ve şikayetlerini dinleyen Bayram, daha iyi bir hizmet için halkın şikayetlerini değerlendirerek dikkate aldıklarını kaydetti. Halkın sorunlarını tek tek not tutan SGK yönetimi herkese yardımcı olacaklarını söyledi. Toplantıda "Halka daha iyi nasıl hizmet veririz, yeni yapılanma konusunda halkın bilgilendirilmesi, teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini, iletişim kopukluğunun nasıl çözülebileceğini, halkın SGK personeli ile nasıl iletişim sağlayabileceği" konuları ile Kavaklı halkı bilgilendirildi.

SGK Il Müdürü Mehmet Bayram yaptığı açıklamalarda şunları söyledi; "Kurumumuz olarak her türlü işlemlerinizde arkadaşlarımız mümkün olduğunca yardımcı olmaktadır. Biliyorsunuz sizinle ilgili her türlü işlem size özeldir, vatandaşlara özeldir. Bu toplantıyı biz bu amaçla yapıyoruz; bu hizmeti size en pratik, en net, en güzel, en doğru nasıl alırsınız? Hangi kanalları kullanarak hizmetten yararlanırsınız? Bu paylaşımı yapmak için toplantıyı organize ettik. Sizin sorunlarınıza bir nebzede olsa cevap verebildiysek ne mutlu bizlere" diyerek katılımcıların sorularını cevapladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.