SGK Koordinasyon Toplantısı Kırklareli’de yapıldı

4
* Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlerinin bir araya geldiği Koordinasyon Toplantıları’nın 2015 yılı ilk toplantısına ev sahipliği yapan Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, misafirlerini en güzel şekilde ağırladı.
HABER MERKEZİ
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlükleri’nin birbirleriyle koordineli şekilde çalışmasını, yaşadıkları sorunları Merkez Teşkilatı’na etkin ve süratli olarak iletebilmesini hedefleyen Koordinasyon Toplantıları’nın 2015 yılı ilk toplantısı 5 Mayıs 2015 Salı günü Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Toplantıya; İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat Göktaş, Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hayrettin Karbuz, Düzce Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erkin Avcı, Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurettin Nacar, Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Çiğdem Acar, Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Üzeyir Yitik, Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Ulukaya katıldı.
Toplantıda, 6645 Sayılı Torba Yasa ile getirilen düzenlemeler, GSS yapılandırmalarındaki son durum, hizmet binalarının inşaat çalışmaları, tahsis işlemlerine ait veriler ile yaşanan sorunlar ve özüm önerileri ele alındı.
Toplantı sonrasında Istranca Ormanları’nın eteğinde hep birlikte yenen öğle yemeği ile günün stresinden bir nebze de olsun uzaklaşan SGK yetkilileri akşam saatlerinde şehrimizden ayrıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here