SGK Kırklareli İl Müdürü Halcı’dan öğrencilere güvenli gelecek nasihatı

11
Sosyal Güvenlik Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü tarafından kutlanmakta olan “Sosyal Güvenlik Haftası” etkinlikleri kapsamında Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Ahmet Mithat Ortaokulu ziyaret edilerek, öğrencilere “Güven ile Sağlıklı Emeklilik” isimli kitap dağıtıldı.
HABER MERKEZİ
16 Mayıs 2013 Perşembe günü saat 15.00’te gerçekleştirilen ziyarete; Sosyal Güvenlik Kurumu Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, Özel Kalem Oya Acartürk, Şef Güner Koçmuş, Memurlar; Nurten Çavuş, Zevil Kızılay, Nihat Akgüneş, Şinasi Tarlacı, Mustafa Akcan, Tamer Dağıstanlı, Ünsal Erdem, İsmet Özdilek, Fatih Topçu, Bahadır Karaçam katıldı.
Okul Müdürü Zafer Arınan, Okul Müdür Yardımcıları ve okul öğretmenleri tarafından karşılanan ziyaretçiler Bilişim Teknolojileri Odası’nda 4. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldiler. 
Burada bir konuşma yapan Sosyal Güvenlik Kurumu Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, Sosyal Güvenliğin hayatımızdaki önemi hakkında öğrencilere bilgiler verdikten sonra beraberinde getirdiği “Güven ile Sağlıklı Emeklilik” isimli kitabı öğrencilere dağıttı. Ziyarette ayrıca “Emekliliğin Önemi” konulu bir çizgi film sunumu da yapıldı. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here