SGK, bilgilendirmeye Üsküp’te devam etti

23
Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile başlattığı seri belde toplantılarının dördüncüsünü merkeze bağlı Üsküp Beldesi’nde gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ

11 Şubat 2010 Perşembe günü Üsküp Belediyesi Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te yapılan toplantıya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram, Sigorta İl Müdür Yardımcısı Y.Tamer Çarkçı, İnsan Kaynakları Şefi Süleyman Özay ve Sigortalı Tescil Hizmetleri 2 Servisi Şefi Cengiz Uzun katıldı.  Belediye Başkanı Erdoğan Kıyıcı’nın da hazır bulunduğu toplantı beldedeki çok sayıdaki vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.
Mehmet Bayram yaptığı konuşmasında, Kurumun verdiği hizmetleri ayrıntılı bir biçimde açıklayarak, vatandaşların Kuruma yaptıkları müracaatları yazılı olarak yapmalarının doğru bilgi alma anlamında gerekli  olduğunu, Müdürlüğün e-mail adresi olan www.kirklarelisgim@sgk.gov.tr  adresine yapılan müracaatlara en geç 2 iş günü içinde cevap alabileceklerini, yine Kurumun resmi internet sitesi olan www.sgk.gov.tr adresinden ihtiyaç duydukları birçok konuyu, İl Müdürlüğüne gelmeden öğrenebileceklerini belirtti.
Kurumda uygulamaya alınan Ön Masa sayesinde Müdürlüğe gelen vatandaşlarımızın, birçok sorun ve talebinin Servislere çıkmaya gerek kalmadan çözülebileceğini belirten Mehmet Bayram daha sonra toplantıya katılan vatandaşların sorularını cevapladı.
Soru cevap bölümünden sonra, vatandaşlarımız yapılan bu uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirip, Kurum yetkililerine bu uygulama için teşekkür ettiler. (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here