Sezonun ikinci devresi 18 Ocak’ta başlıyor Kırklarelispor’u zorlu maçlar bekliyor

14
* Spor Toto 2. Lig Kırımızı Grupta mücadele eden Kırklarelispor 2. Yarı’nın ilk maçında, deplasmanda 2-2 berabere kaldığı Kocaeli Birlik Spor’u 18 Ocak 2015’te Lüleburgaz 8 Kasım Standı’nda ağırlayacak 
HABER MERKEZİ 
İlk yarı maçlarının 14 Aralık 2014 Pazar günü sona ermesinin ardından gözler 18 Ocak 2015’te başlayacak 2. Yarı maçlarına çevrildi. Sezona yaptığı flaş transferlerle başlayan, ancak istediği sonuçları alamayan Kırklarelispor, 2. Yarı’nın ilk maçında Kocaeli Birlik Spor’u konuk edecek. Bazı oyuncularla yollarını ayırması beklenen ve yapacağı transferlere ilk olarak lig’te kalmak isteyen Kırklarelispor, zorlu maçlar öncesi 15 günlük Antalya Kampı’na girdi. Spor Toto 2. Lig Kırımızı Grup’ta 2. Yarı’da oynanacak maçlar şu şekilde:
18. Hafta 
Kırklarelispor-Kocaeli Birlik Spor
Bandırmaspor-Tepecikspor A.Ş.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Hatayspor 
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Sarıyer 
Bugsaşspor-Altay
Pazarspor-İnegölspor 
MKE Ankaragücü-Kahramanmaraş A.Ş. 
Göztepe A.Ş.-Gölbaşspor
Gümüşhanespor-Nazilli Belediye Spor 
19. Hafta 
Nazilli Belediye Spor-Kırklarelispor
Altay-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
Gölbaşıspor A.Ş.-Gümüşhanespor
Kahramanmaraş A.Ş.-Göztepe A.Ş.
İnegölspor-MKE Ankaragücü
Hatayspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Tepecikspor A.Ş.-Bugsaşspor
Kocaeli Birlik Spor-Bandırmaspor
Sarıyer-Pazarspor 
20. Hafta 
Kırklarelispor-Gölbaşıspor A.Ş.
Nazilli Belediye Spor-Kocaeli Birlik Spor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Altay
Göztepe A.Ş.-İnegölspor.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Tepecikspor A.Ş.
Pazarspor-Hatayspor
MKE Ankaragücü-Sarıyer
Bugsaşspor-Bandırmaspor
Gümüşhanespor-Kahramanmaraş A.Ş.
21. Hafta 
Kahramanmaraş A.Ş.-Kırklarelispor
MKE Ankaragücü-Hatayspor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Tepecikspor A.Ş.
Nazilli Belediye Spor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Göztepe A.Ş.-Sarıyer
Pazarspor-Altay
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Bandırmaspor
Bugsaşspor-Kocaeli Birlik Spor
Gümüşhanespor-İnegölspor 
22. Hafta 
Kırklarelispor-İnegölspor
Tepecikspor A.Ş.-Pazarspor
Bugsaşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
Bandırmaspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Kocaeli Birlik Spor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Altay-MKE Ankaragücü
Hatayspor-Göztepe A.Ş.
Sarıyer-Gümüşhanespor
Kahramanmaraş A.Ş-Nazilli Belediye Spor
23. Hafta 
Sarıyer-Kırklarelispor
 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bugsaşspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Kocaeli Birlik Spor
Göztepe A.Ş.-Altay
MKE Ankaragücü-Tepecikspor A.Ş.
Pazarspor-Bandırmaspor
Kızılcahamamspor A.Ş-Kahramanmaraş A.Ş.
Nazilli Belediye Spor-İnegölspor
Gümüşhanespor-Hatayspor
24. Hafta 
Kırklarelispor-Hatayspor
Tepecikspor A.Ş.- Göztepe A.Ş.
Sarıyer-Nazilli Belediye Spor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Altay-Gümüşhanespor
İnagölspor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Bugsaşspor-Pazarspor
Bandırmaspor-MKE Ankaragücü
Kocaeli Birlik Spor-Kahramanmaraş A.Ş.
25. Hafta 
Altay-Kırklarelispor
MKE Ankaragücü-Bugsaşspor
Nazilli Belediye Spor-Hatayspor
Göztepe A.Ş.-Bandırmaspor
Pazarspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kocaeli Birlik Spor
Kahramanmaraş A.Ş.-İnegölspor
Kızılcahamamspor A.Ş-Sarıyer
Gümüşhanespor-Tepecikspor A.Ş.
26. Hafta 
Kırklarelispor-Tepecikspor A.Ş.
Hatayspor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Pazarspor 
Bandırmaspor-Gümüşhanespor 
Altay- Nazilli Belediye Spor
Sarıyer-Kahramanmaraş A.Ş.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor- MKE Ankaragücü
Bugsaşspor-Göztepe A.Ş.
Kocaeli Birlik Spor-İnegölspor
27. Hafta  
Bandırmaspor-Kırklarelispor
Kızılcahamamspor A.Ş.-Altay
Gümüşhanespor-Bugsaşspor
Göztepe A.Ş.-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
MKE Ankaragücü-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Pazarspor-Kocaeli Birlik Spor
İnegölspor-Sarıyer
Kahramanmaraş A.Ş.-Hatayspor
Nazilli Belediye Spor-Tepecikspor A.Ş.
28. Hafta 
Kırklarelispor-Bugsaşspor 
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Göztepe A.Ş.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Gümüşhanespor
Kocaeli Birlik Spor-Sarıyer
Tepecikspor A.Ş.-Kızılcahamamspor A.Ş.
Altay-Kahramanmaraş A.Ş.
Hatayspor-İnegölspor 
Pazarspor-MKE Ankaragücü
Bandırmaspor-Nazilli Belediye Spor
29. Hafta 
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Kırklarelispor
İnegölspor-Altay
Kızılcahamamspor A.Ş.-Bandırmaspor
Gümüşhanespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Göztepe A.Ş.-Pazarspor 
MKE Ankaragücü-Kocaeli Birlik Spor
Sarıyer-Hatayspor 
Kahramanmaraş A.Ş.-Tepecikspor A.Ş.
Nazilli Belediye Spor-Bugsaşspor
30. Hafta 
Kırklarelispor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Tepecikspor A.Ş.-İnegölspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Nazilli Belediye Spor
Bugsaşspor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Altay-Sarıyer
MKE Ankaragücü-Göztepe A.Ş.
Pazarspor-Gümüşhanespor 
Bandırmaspor-Kahramanmaraş A.Ş.
Kocaeli Birlik Spor-Hatayspor
31. Hafta 
Pazarspor-Kırklarelispor
Hatayspor-Altay 
Sarıyar-Tepecikspor A.Ş.
Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü
Göztepe A.Ş.-Kocaeli Birlik Spor
İnegölspor-Bandırmaspor
Kahramanmaraş A.Ş.-Bugsaşspor
Kızılcahamamspor A.Ş.-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
Nazilli Belediye Spor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
32. Hafta 
Kırklarelispor-MKE Ankaragücü 
Tepecikspor A.Ş.-Hatayspor 
Pazarspor-Nazilli Belediye Spor
Bugsaşspor-İnegölspor
Altay-Kocaeli Birlik Spor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kızılcahamamspor A.Ş.
Bandırmaspor-Sarıyer
Gümüşhanespor-Göztepe A.Ş.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Kahramanmaraş A.Ş.
33. Hafta 
Göztepe A.Ş.- Kırklarelispor
Sarıyer-Bugsaşspor
Kızılcahamamspor A.Ş.-Pazarspor
Kocaeli Birlik Spor-Gümüşhanespor
Altay-Tepecikspor A.Ş.
Hatayspor-Bandırmaspor
İnegölspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor
Kahramanmaraş A.Ş.-Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Nazilli Belediye Spor-MKE Ankaragücü
34. Hafta 
Kırklarelispor-Gümüşhanespor
Tepecikspor A.Ş.-Kocaeli Birlik Spor
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-İnegölspor 
Bandırma-Altay
Göztepe A.Ş.-Nazilli Belediye Spor
MKE Ankaragücü-Kızılcahamamspor A.Ş.
Pazarspor- Kahramanmaraş A.Ş.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Spor-Sarıyer
Bugsaşspor-Hatayspor (Kadir Sinici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here