Seyitoğlu; “En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır”

62
Kırklareli ile Babaeski İlçesi arasındaki yol üzerinde geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan T.C. Adalet Bakanlığı ..
HABER MERKEZİ
Kırklareli ile Babaeski İlçesi arasındaki yol üzerinde geçtiğimiz aylarda yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan T.C. Adalet Bakanlığı Kırklareli Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü görevine atanan Muammer Seyitoğlu’nu gazete olarak ziyarette bulunduk.
Cankurt Medya Grubu ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Genel Koordinatörümüz Hacer Gökkaya ile Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici’yi samimi bir şekilde karşılayan Müdür Seyitoğlu, Cezaevlerinin sadece suçluların cezalarını çektiği bir kurum olmadığını burada kalan hükümlülerin öğrenecekleri meslekler ile bir daha suça karışmamalarını da sağladığını söyledi.
Çok samimi ve misafirperver bir şekilde misafirlerini ağırlayan Seyitoğlu, 30 yıllık görev süresinin 24 yılını Müdür olarak geçirdiğini belirterek; Ankara, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul/Bayrampaşa, Ünye, Zonguldak, Giresin ve Trabzon’da görev yaptıktan sonra en son olarak Yalova Kapalı Cezaevi’nde görev yaparken Kırklareli’ye atandığını söyledi.
En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu belirten Seyitoğlu, Kırklareli’de açılan Cezaevi’nin şu an itibare ile bir takım eksiklikleri olduğunu bu eksikliklerin tamamlanması ile birlikte başta Tarım ve Hayvancılık olmak üzere bir çok meslek alanında çeşitli atölyeler oluşturarak burada kalan hükümlüleri meslek sahibi yaparak, dışarı çıktıklarında bir daha suça karışmamalarını sağlamayı amaçladığını söyledi. (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here